UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Rozbudowa istniejącego muzeum o muzealny budynek jak najbardziej, ale muzeum i muzeum techmiki przy muzeum to nie bardzo. Trzeba iść z duchem Warszawskim. , Tam muzeum Polski mogłoby być w Pałacu Saskim, a zbudowano monumentalne i nowoczesne. Muzeum Techniki lepiej w nowej siedzibie, ekologicznej i nad rzeką przy trasie kolei nad-zalewowej koło Zawady. Kulture otwierać się na inne dzielnice Elbląga. Kultura jest dla mieszkańców, a nie dla miasta. Kultury były są i będą urozmaiceniem Polskiego życia w regionie

uzasadnieniem

Anuluj