UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
O! Mój ulubiony elbląski temat. Nie może zabraknąć mojego komentarza: niektóre te rzeźby są ewidentnie zrobione po pijaku dla beki. Dziękuję i pozdrawiam
Spokojnie
O! Mój ulubiony elbląski temat. Nie może zabraknąć mojego komentarza: niektóre te rzeźby są ewidentnie zrobione po pijaku dla beki. Dziękuję i pozdrawiam
Spokojnie