UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Przeczytałam wszystkie książki dla dorosłych, bardzo dziękuję pani Wioletcie za cudownie spędzony czas kiedy je czytałam. Książki czyta się jednym tchem, ale to jest wybór indywidualny każdego z nas. Bardzo dziękuję za już i czekam na następne książki. Lubię czytać takie książki, wyciszam się i odpoczywam. Pozdrawiam.
Halinka