UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Przeczytałam książkę tej Pani, "Bez planu B". Nigdy żadnej książki tej autorki nie przeczytam. Szkoda czasu. Widać, że nie ma pojęcia o pracy w korporacji, a o niej pisze. Poza tym, gdzie tylko może wstawia obcojęzyczne zwroty. Dla mnie nie jest pisarką. - Pracownica korporacji.
Anna L.