UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Przeczytałam książkę tej Pani, "Bez planu B". Nigdy żadnej książki tej autorki nie przeczytam. Szkoda czasu. Widać, że nie ma pojęcia o pracy w korporacji, a o niej pisze. Poza tym, gdzie tylko może wstawia obcojęzyczne zwroty. Dla mnie nie jest pisarką. - Pracownica korporacji.

Anna L.

Anuluj