UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jazzbląga nie ma komu robić. UM pewnie mogłoby ewentualnie dać jakąś kasę, galeria która była gospodarzem tej imprezy pod obecnym kierownictwem ma inne priorytety, było, nie ma, kogo to obchodzi. Przykre, ale jesteśmy kulturalnym za... piem z incydentalnymi imprezami dla garstki ''wtajemniczonych''.

Bazyli

Anuluj