UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Słyszałem wcześniej o przymiarkach na G. Chrobrego i miałem nadzieję na podtrzymanie ubiegłorocznych klimatów, w kierunku etno, folkowym czy world music, ale nie, no trudno.
Słyszałem wcześniej o przymiarkach na G. Chrobrego i miałem nadzieję na podtrzymanie ubiegłorocznych klimatów, w kierunku etno, folkowym czy world music, ale nie, no trudno.