UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

trawniki jak trawniki, chociaż to też nie jest fajny widok, ale chodniki! No już mając psa na smyczy pozwolić mu załatwić swoje potrzeby na chodniku albo na cudzej własności (np. samochód czy rower) to już jest bezczelność właściciela! Masz zwierzaka-sprzątnij po nim!

takatam

Anuluj