UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
w ELBLAGU SĄ WAŻNIEJSZE POTRZEBY NIŻ BUDOWA NOWEGO RATUSZA NIE POPIERAM ŻADNEGO PROJEKTU I NASI MIESZKAŃCY TEŻ NIE POWINNI TEGO POPIERAĆ. MAMY DUŻO RODZIN POTRZEBUJĄCYCH MIESZKAŃ-PRZENACZMY PIENIĄDZE NA NOWE MIESZKANIA A NIE NA NOWY RATUSZ.
ELBLĄŻANIN