UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

w ELBLAGU SĄ WAŻNIEJSZE POTRZEBY NIŻ BUDOWA NOWEGO RATUSZA NIE POPIERAM ŻADNEGO PROJEKTU I NASI MIESZKAŃCY TEŻ NIE POWINNI TEGO POPIERAĆ. MAMY DUŻO RODZIN POTRZEBUJĄCYCH MIESZKAŃ-PRZENACZMY PIENIĄDZE NA NOWE MIESZKANIA A NIE NA NOWY RATUSZ.

ELBLĄŻANIN

Anuluj