UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Powiadasz pan przystawką do dania głównego, a co dzisiaj mamy na deser, - upadające, zamknięte na klucz miasto, które nie radzi sobie z jego bogatą historią, z jego zabytkami, przemysłem, architekturą, cały region upada przez ostatnie dekady, miasto się wyludnia I starzeje, młodzi uciekają do ośrodków rozwijających się, to smutny obraz mego dzisiejszego miasta, dlaczego tak się dzieje? zapytalmy o to elbląžan, bo przecież przyczyna jest nam znana

Baz kagańca

Anuluj