UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Czemu nie wierzycie? Żyją ludzie pokrzywdzeni i świadkowie. JP2 wysyłał winnych molestowania księży, za granicę. Cały Kraków huczy. Za dużo nie mógł podskoczyć.
Obecnie mieszkanka Krakowa
Czemu nie wierzycie? Żyją ludzie pokrzywdzeni i świadkowie. JP2 wysyłał winnych molestowania księży, za granicę. Cały Kraków huczy. Za dużo nie mógł podskoczyć.
Obecnie mieszkanka Krakowa