UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Czemu nie wierzycie? Żyją ludzie pokrzywdzeni i świadkowie. JP2 wysyłał winnych molestowania księży, za granicę. Cały Kraków huczy. Za dużo nie mógł podskoczyć.

Obecnie mieszkanka Krakowa

Anuluj