Mam nadzieje że po jesiennych wyborach polacy wyśla PiS na Syberię pilnować białych niedzwiedziautoch
Mam nadzieje że po jesiennych wyborach polacy wyśla PiS na Syberię pilnować białych niedzwiedzi