UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Walka o baraze i tylko po to zeby przegrac i kisic sie dalej w tej drugiej lidze. Nie kompromituj sie czlowieku i czas zebys opuscil juz dawno szeregi Olimpii.
Pro100wnick
Walka o baraze i tylko po to zeby przegrac i kisic sie dalej w tej drugiej lidze. Nie kompromituj sie czlowieku i czas zebys opuscil juz dawno szeregi Olimpii.
Pro100wnick