UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Walka o baraze i tylko po to zeby przegrac i kisic sie dalej w tej drugiej lidze. Nie kompromituj sie czlowieku i czas zebys opuscil juz dawno szeregi Olimpii.

Pro100wnick

Anuluj