UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dobrze gada ale nie do końca chłopu wierzę.... mowa o księdzu oczywiście... spuscic mu w..... l kropidłem tak na zapas i do domu

Machu Picchu

Anuluj