UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dobrze gada ale nie do końca chłopu wierzę.... mowa o księdzu oczywiście... spuscic mu w..... l kropidłem tak na zapas i do domu
Machu Picchu
Dobrze gada ale nie do końca chłopu wierzę.... mowa o księdzu oczywiście... spuscic mu w..... l kropidłem tak na zapas i do domu
Machu Picchu