UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Zabetonują to miasto! Bezmyślnie pchane bule gdzie bez aranżacji, architektury nie pasujące do otoczenia ! Co z tego Elbląga ma być sypialnia, hotelowiec??? Co to za polityka! Poza tym ludzi coraz mniej stać na mieszkania, nie dostają kredytów! Co wy z tego miasta robicie dom starców???? Do jasnej nędzy!! Kazda pipidówka ciekawsza niz nasze miasto!


Anuluj