No i może byłby w końcu z tego pożytek a nie roz.. wieczny za PO PSL i lewicy w Elblągu.Janusz Nosacz
No i może byłby w końcu z tego pożytek a nie roz.. wieczny za PO PSL i lewicy w Elblągu.