UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Przykro to komentować. Nie ma żadnej merytoryki , mądrych argumentów, tylko jeden wielki bełkot tych radnych bezradnych. Elbląg jako miasto portowe leży w Polsce i port powinien być pod juryzdykcja państwa tak jak inne polskie porty. Zapytam czy czujecie się elblazanami i pracujecie dla dobra tego miasta, czy wasze kręcie intrygi mają niszczyć to miasto. Wybory już pod nosem i tam wydamy wam cenzurę.

Lalek

Anuluj