UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Smutny podatnik - to ze pracodawca odprowadza skladki pracownika nie oznacza ze on ponosi koszt, on oplaca skladki za pracownika wyreczajac go, inaczej nie placilby na nfz, te pieniadze sa jego i to on faktycznie jest platnikiem, a ci janusze to tylko placza ze musza placic, itak to co maja to dzieki pracownikom, . mnaja kase w lapie to zal im oddac nieswoje pieniadze


Anuluj