UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
U mnie w tym miesiącu ZUS ściągnął około 350zł na NFZ bez licytacji a dentysta za leczenie zęba 700zł prywatnie bo NFZ to u dentysty się nie liczy- też bez licytacji. Mam 1rubla i 3kopiejki to jutro rzucę na orkiestrę.
Mam to dam .