UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

U mnie w tym miesiącu ZUS ściągnął około 350zł na NFZ bez licytacji a dentysta za leczenie zęba 700zł prywatnie bo NFZ to u dentysty się nie liczy- też bez licytacji. Mam 1rubla i 3kopiejki to jutro rzucę na orkiestrę.

Mam to dam .

Anuluj