UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@BalElHan - może ktoś ma zdjęcie tego termometru? w jednym z pawilonów była naprawa piór wiecznych i na wystawie stało duże pióro, właścicielem o ile dobrze pamiętam był pan Zipser / nie wiem czy dobrze napisałam/, przy ulicy Traugutta na przeciw szkoły nr 9 na parterze budynku mieszkalnego był sklep z garmażem, takiego smaku i zapachu wyrobów garmażeryjnych już nigdy nie spotkałam, łza się w oku kręci...

była elblążanka 51

Anuluj