UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@kreciol - Wspominamy może nie dlatego że było tak wspaniale, bo wcale nie było, ale byliśmy młodzi i tęsknimy za młodością...
była elblążanka 51
@kreciol - Wspominamy może nie dlatego że było tak wspaniale, bo wcale nie było, ale byliśmy młodzi i tęsknimy za młodością...
była elblążanka 51