UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@kreciol - Wspominamy może nie dlatego że było tak wspaniale, bo wcale nie było, ale byliśmy młodzi i tęsknimy za młodością...

była elblążanka 51

Anuluj