UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Pod twoim komentarzem, chyba że to ten sam, tylko zmienił nick, następny przygłup analfabeta. Oceniając to co "wypocili" to jacyś geniusze języka ojczystego...
Pod twoim komentarzem, chyba że to ten sam, tylko zmienił nick, następny przygłup analfabeta. Oceniając to co "wypocili" to jacyś geniusze języka ojczystego...