UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Pod twoim komentarzem, chyba że to ten sam, tylko zmienił nick, następny przygłup analfabeta. Oceniając to co "wypocili" to jacyś geniusze języka ojczystego...


Anuluj