UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

O pływaniu żaglowkami, przekop mierzei i port w egu to mój prywatny urlop od tego zgiełku motoryzacyjnego, nie nadążają z defraudacja a ciągną po mylyony tutaj nikt państwowych żaglówek nie poniża sama niska ocena w komentarzach się czyta o pomnikach gdzie dzisiaj prorosyjskie by się usuwało przez was wielu koło czołgi może miniaturki wyrzutni ja sam na wojnę pojechałam a nikt wam walczyc nie kazał teren oznaczam. I tutaj nie Arturuj wystarczy spojrzeć jak od 2014 przez spuściznę tych panów byłem obrażany przez postkomunistycznych działaczy co czekają co partia rzuci do jakich pozycji poprzez ministerstwa się nagieli nie znając podstawowych pojęć ludzie w przyszłość już przez to będą ubolewać nie znajomość tematu nie usprawiedliwia tak jak respiratory kupione przez p. Kaczyńskiego wygląda na nie moc no cóż robię co mogę a ładne przystanki szkoda że nic od siebie nie wrzucicie, powoli pomniczki pomysły a podstaw nie ma inne województwa sobie radzą z postępem aglomeracyjnym tutaj to karma dla ptaszków w rok w przód kupiona i inwestuj hehe trasy by się przydały 2 pasmowe w dwu kierunkach nikt nie kontroluje natężenia ruchu w mieście nacisne na miasto bo wiele ludzi w UM z poza i cóż dodać, dodać to tam z podatków do wypłaty by się tylko chciało. A zrobiony w trudzie ludzi inwestycje nawet nie ma podziękowań dla ludzi z prywatnych firm którzy wykonuja te inwestycyjki. Pozdrawiam

Spetzno

Anuluj