UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Makontenctwo znowu wylazło od kompa... Pan Henryk wiele zdziałał i nic tu po was smutasy! Szanowny Panie Henryku gratuluje i życzę długich lat w zdrowiu i sił do kolejnych rejsów!
klmn
Makontenctwo znowu wylazło od kompa... Pan Henryk wiele zdziałał i nic tu po was smutasy! Szanowny Panie Henryku gratuluje i życzę długich lat w zdrowiu i sił do kolejnych rejsów!
klmn