UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Makontenctwo znowu wylazło od kompa... Pan Henryk wiele zdziałał i nic tu po was smutasy! Szanowny Panie Henryku gratuluje i życzę długich lat w zdrowiu i sił do kolejnych rejsów!

klmn

Anuluj