UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Drogi Henryku ! Życie nas "posplatało" jak pajęczyna personalnej przeszłości. Swoje pierwsze rejsy do KM odbywałem z nauczycielem z TG, Biernackim, na jachcie " Jutrzenka "( dobry poniemiecki jacht ), - lata 70-te, ale Ciebie wtedy jeszcze nie było... Potem nie pływaliśmy, ale spotykamy się na innych "sympatycznych rejsach " w Karinie.... Nowe władze KM powinny wystawić Tobie jeszcze za życia pomnik w marinie... /wzór z pomnika Lenina. /.. z ręką wskazującą kierunek żeglarstwa elbląskiego... @ Dana i Sławek


Anuluj