UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jest Pani wspaniałą, nietuzinkową młodą osobą! Wytrwałości życzę! Ludzie tacy jak pani, przywracają mi chociażby w małym ułamku wiarę w Homo Sapiens! Brawo!
NickOlson
Jest Pani wspaniałą, nietuzinkową młodą osobą! Wytrwałości życzę! Ludzie tacy jak pani, przywracają mi chociażby w małym ułamku wiarę w Homo Sapiens! Brawo!
NickOlson