UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Aleks12 - jakie utrzymanie jesteśmy na 6 miejscu i walczymy o 1 ligę i jakie 300 osób tylko jak już ok 1000 osób; ) po drugie zdajesz sobie sprawę że stworzenie lodu w taką zimę jest droższe od podgrzewania a pamiętaj że Elbląg jest znany tylko z Olimpii przynajmniej wśród młodych ludzi

Q

Anuluj