UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Panie Prezydencie. Obiecal Pan że będzie mrożony tor dla. mieszkanców a nagle na grzanie murawy będzie a dostaną dotację, by dla kopaczy i 300 ludzi podgrzewać murawę. Co to za absurd!!!! Jest wybudowany tor wrotkarski, a zimą nawet nie był mrożony tor bo oszczędności, ale to dla mieszkańców był tor budowany i nie ma gdzie pojeździć a dla kopaczy którzy walczą o utrzymanie podgrzewana murawa Co ważniejsze jest, ,, mieszkańcy za co płacą podatki i chcą z dziećmi poślizgać się czy grupka krzykaczy 2 sumie 150 osób i murawa Panie prezydencie co pan obiecał!!!!! Ze będzie tor o lodowisko a tu oszczędności a na murawę jest
Aleks12