UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Pieniądze miejskie tylko na sport młodzieżowy. Dorośli ludzie niech się bawią za swoje, kasę z biletów i od sponsorów, Dosyć z utrzymywaniem darmozjadów
Pieniądze miejskie tylko na sport młodzieżowy. Dorośli ludzie niech się bawią za swoje, kasę z biletów i od sponsorów, Dosyć z utrzymywaniem darmozjadów