UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Pieniądze miejskie tylko na sport młodzieżowy. Dorośli ludzie niech się bawią za swoje, kasę z biletów i od sponsorów, Dosyć z utrzymywaniem darmozjadów


Anuluj