UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@działkowicz - Jak mógłbyś spróbować odnieść się krytycznie do dokonań własnego pokolenia ? Jak mógłbyś pomyśleć, że nie było wspaniale ? Uważasz, że to był rozwój... ? ! Trzeba ci wiedzieć, że nie wszyscy prezentują taką postawę...

GłębokaMyśl

Anuluj