UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@działkowicz - Jak mógłbyś spróbować odnieść się krytycznie do dokonań własnego pokolenia ? Jak mógłbyś pomyśleć, że nie było wspaniale ? Uważasz, że to był rozwój... ? ! Trzeba ci wiedzieć, że nie wszyscy prezentują taką postawę...
GłębokaMyśl