UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

i to cały elbląg, wszyscy wolelibyście dalej w komunie tkwić? bo pawilony były, bo oranżada, kasety, srety... , świat wam się zatrzymał w umysłach, stąd tu jest, jak jest i nic się nie zmieni...

kreciol

Anuluj