UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
"GłębokaMyśl - To Ty masz ludzkie uczucia ?" Niedorzeczny pomysł... ale analiza napisanego postu wskazała na konieczność takiego łzawego zakończenia by podnieść temperaturę emocjonalną wypowiedzi.
GłębokaMyśl