UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

"GłębokaMyśl - To Ty masz ludzkie uczucia ?" Niedorzeczny pomysł... ale analiza napisanego postu wskazała na konieczność takiego łzawego zakończenia by podnieść temperaturę emocjonalną wypowiedzi.

GłębokaMyśl

Anuluj