UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dziękujemy p. Kamilu za tyle lat godnego reprezentowania barw naszej Olimpii. Życzymy powodzenia w nowym klubie.
Renek (kibic Olimpii od 40
Dziękujemy p. Kamilu za tyle lat godnego reprezentowania barw naszej Olimpii. Życzymy powodzenia w nowym klubie.
Renek (kibic Olimpii od 40