UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dziękujemy p. Kamilu za tyle lat godnego reprezentowania barw naszej Olimpii. Życzymy powodzenia w nowym klubie.

Renek (kibic Olimpii od 40

Anuluj