UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Zaskoczył mnie tymi przenosinami ale tak czy inaczej powodzenia i dużo zdrowia! Nie z dziwię się jak na A8 strzeli karnego bez cieszyński rzecz jasna !3maj się Kamil!!!


Anuluj