UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
No tak.. Chłopaki sie ciesza. Fajnie ze maja nowa siedzibe, gratulacje. Na pewno bedzie im sie lepiej pracowalo i wydajniej, jednakże aż sie prosi zapytac o pare kwesti zwiazanych z sama inwestycja (do nich nic nie mam ale do tych ktorzy sobie wymyslili ta inwestycje juz tak): 1."Obiekty przy ul. Bema były z lat sześćdziesiątych i siedemdziesiątych i nie spełniały one przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy dotyczących strażnic" - jak społeczeństwo ma to zrozumieć? Ja glupi nie jestem i wiem, że skoro cywilizacja jest na tak wysokim poziomie, że przekopy mierzei nam nie straszne, wyloty w kosmos i sondowanie powierzchni Marsa również a więc: zamiast wydawac 25 mln zl na nowa siedzibe nie mozna bylo zmodernizowac poprzedniej za ulamek tej kwoty? pewnie ze mozna bylo ale tak bylo prościej wydac kupe hajsu twierdzac ze poprzenia nie spelnia wymagan. czyja to wina ze nie spelnia? to pytanie retoryczne na ktore wszyscy inteligentni powinny znac odpowiedz. Po drugie po co im sauna i silownia skoro sa takowe dostepne w Elblagu? Skoro sauna i silownia zostaly, a zostaly zbudowane z pieniedzy podatnikow to kazdy podatnik powinien miec prawo wstepu i korzystania z tych dwoch miejsc. W przeciwnym wypadku prokuratura powinna sie zainteresowac inwestycja czy oby nie doszlo tutaj do naduzyc i niegospodarnosci podczas investowania pieniedzy podatnikow.
pozdro600