UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Życzę jak najmniej zgłoszeń w godzinach szczytu w kierunku miasta. Bo porażka może być na samym wstępie. Wystarczy że przy zakorkowanej drodze w połowie spotkają się z autobusem jadącym z góry.
Bedzi kicha
Życzę jak najmniej zgłoszeń w godzinach szczytu w kierunku miasta. Bo porażka może być na samym wstępie. Wystarczy że przy zakorkowanej drodze w połowie spotkają się z autobusem jadącym z góry.
Bedzi kicha