UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Życzę jak najmniej zgłoszeń w godzinach szczytu w kierunku miasta. Bo porażka może być na samym wstępie. Wystarczy że przy zakorkowanej drodze w połowie spotkają się z autobusem jadącym z góry.

Bedzi kicha

Anuluj