UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

No temat EKS temat rzeka. Pozycja niewesoła. Trzy drużyny depczą nam po piętach i na tą mizerię idzie 560tys PLN + kolejne 500tys z podmiotów miejskich spółek. Dramat.


Anuluj