UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
No temat EKS temat rzeka. Pozycja niewesoła. Trzy drużyny depczą nam po piętach i na tą mizerię idzie 560tys PLN + kolejne 500tys z podmiotów miejskich spółek. Dramat.
No temat EKS temat rzeka. Pozycja niewesoła. Trzy drużyny depczą nam po piętach i na tą mizerię idzie 560tys PLN + kolejne 500tys z podmiotów miejskich spółek. Dramat.