UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Mój Boże - Po pierwsze primo, wpis Bosmana nie dotyczył części od strony zatoki tylko toru wodnego przez Zalew Wiślany. Po drugie primo, Bosman ma całkowitą rację, nie musi się znać na żegludze i drogach wodnych. Wystarczy, że korzysta z tego akwenu od lat... Po trzecie primo, personele naziemne nie molestują dzieci tylko wprowadzają je w mroczny świat seksu, a nikt tego lepiej nie zrobi.
GłębokaMyśl