UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Bosman - GM zdecydowanie się nie zgadza z takim twierdzeniem. Wiekopomnym śladem po wykopanej rynnie będzie pracująca ciągle pogłębiarka. Po kilku latach wyspa stanie się górą...
GłębokaMyśl
@Bosman - GM zdecydowanie się nie zgadza z takim twierdzeniem. Wiekopomnym śladem po wykopanej rynnie będzie pracująca ciągle pogłębiarka. Po kilku latach wyspa stanie się górą...
GłębokaMyśl