UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Bosman - GM zdecydowanie się nie zgadza z takim twierdzeniem. Wiekopomnym śladem po wykopanej rynnie będzie pracująca ciągle pogłębiarka. Po kilku latach wyspa stanie się górą...

GłębokaMyśl

Anuluj