UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@redaktor - Jestem pewien na milion procent że głębokość toru wodnego na całej długości prowadzącej przez zalew po jednym sztormie spłyci się o co najmniej o pół metra. Zakładam że po roku śladu nie będzie po wykopanej rynnie.

Bosman

Anuluj