UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@redaktor - Jestem pewien na milion procent że głębokość toru wodnego na całej długości prowadzącej przez zalew po jednym sztormie spłyci się o co najmniej o pół metra. Zakładam że po roku śladu nie będzie po wykopanej rynnie.
Bosman