UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Z natury jestem optymistą, a piszę jak jest. Jest pat i musi być on rozwiązany. I to w przyszłym roku, gdy droga wodna będzie ukończona w całości. Juz raz rządzący otwierali przekop, z którego duże jednostki nie mogły wypłynąć na zalew. Nie sądzę, by rząd odmówił sobie witania z wielką pompą statków o zanurzeniu 4 m w Elblagu, by pokazać, że doprowadził sprawę do końca.

redaktor

Anuluj