UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Z Warszawy - Z " Warszawki"... zadajesz ciekawe pytania. A wiec ROZWOJOWY PLAN KONSTRUKTYWNY. 1.Przede wszystkim co z tym pasztetem zrobić powinni odpowiedzieć pomysłodawcy, czyli PiS, głównie Kaczyński który to wymyślił, tak jak "pomnik" Lecha / schody na szafot /, 2 wieże w W-wie, czy Białołękę z której gruz wywożony jest do Elbląga na sztuczna wyspę na Zalewie / Estyjska /... Czyli z budżetu państwa muszą utrzymywać to " niepełnosprawne dziecko " które spłodzili i nie podrzucać " potworka " miastu i Prezydentowi... 2.Zasypywać nikt nie będzie aby nie zwiększyć kosztów. To będzie taka ciekawostka turystyczna jak Kanał Elbląski, ale z większym kosztownym utrzymaniem, ze stratą finansową, a budżet państwa musi zrobić to co wyżej... 3.Nazwać go imieniem Jarek ( Jarek to po turecku członek męski wulgarnie ) i "Glapińscy" zawsze znajdą pieniądze na utrzymanie... @ Elblążanin z urodzenia.