UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@ Elblazanin z urodzenia : Moze masz racje, masz wieksza wiedze bo jesteś stamtąd. Ale mam pytanie Jjaki jest konretnie plan waszego prezydenta w takim razie. Konkretnie w 3 punktach... Zasypać przekop, nie uruchamiać niczego ? TKWI W OBECNEJ SYTUACJI ? Bo nie rozumiem... proszę napisz mi w 3 jasnych punktach. ROZWOJOWY PLAN. KONSTRUKTYWNY. Nie jestem fanem PISu ale pytam o konkretny plan waszego włodarza. I dlaczego list jest tajny? To są jakieś jaja...

Z Warszawy

Anuluj