UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Z Warszawy - niestety caly czas toczy wojenke z pisem, macha szabelką, wymachiwanie szabelka działa tylko na szkodę miasta bo blokuje w ten sposob jego rozwoj. w zamian za to ze nie potrafi znalezc nici porozumienia z zarzadem centralnym, elblązanie wlasnie zbieraja podpisy pod wnioskiem o referendum w sprawie jego odwołania. Elblążanie maja juz dosc toczenia tej wojenki z PISem, są zmęczeni takim sposobem sprawowania wladzy. Podobno za krytyke takiego stylu rzadzenia sa pozywani, tak wiec tu jest taka mała białoruś. Ma tez swojego kompana o ksywie "senator" on takze od poczatku krytykowal przekop co i rusza pioszac felietony negujace jego zasadnosc, robi to do dzis.
stolzman