UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Pisze z Warszawy wiec nie znam realiów lokalnych. Ale kibicuje każdej inwestycji ktora rozwija region, każdy region. Tutaj licze ze sie dogadają, mam nadzieje ze prezydent miasta przedlozy dobro miasta nad wlasne dobro prywatne i dobro partyjne ( nie wiem z jakiej parti jest). Wtedy dba się naprawdę o miasto jako gospodarz.

Z Warszawy

Anuluj