UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@GłębokaMyśl - powiedz opasie, dlaczego mówisz o sobie w trzeciej osobie? w dekiel coś trzasło? czy kompleksy z powodu robienia dziur w asfalcie czymś co inni nazywają nogami?

pytek

Anuluj