UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@GłębokaMyśl - powiedz opasie, dlaczego mówisz o sobie w trzeciej osobie? w dekiel coś trzasło? czy kompleksy z powodu robienia dziur w asfalcie czymś co inni nazywają nogami?
pytek
@GłębokaMyśl - powiedz opasie, dlaczego mówisz o sobie w trzeciej osobie? w dekiel coś trzasło? czy kompleksy z powodu robienia dziur w asfalcie czymś co inni nazywają nogami?
pytek