UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Świetna impreza. Bardzo dobrze zorganizowana pod każdym względem. Brawo trenerzy, brawo prezes. Pozdrowienia z czerwonego narożnika.
Wdzięczny ojciec
Świetna impreza. Bardzo dobrze zorganizowana pod każdym względem. Brawo trenerzy, brawo prezes. Pozdrowienia z czerwonego narożnika.
Wdzięczny ojciec