UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Świetna impreza. Bardzo dobrze zorganizowana pod każdym względem. Brawo trenerzy, brawo prezes. Pozdrowienia z czerwonego narożnika.

Wdzięczny ojciec

Anuluj