UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@GłębokaMyśl - GM bardzo przeprasza. Do postu wkradł się potężny błąd. Otóż największe jednostki jakie będą mogły wchodzić do Elbląga mają ładowność od 3000 do 4500 ton. Czyli mamy do czynienia z ruchem na poziomie minimalnym 778 jednostek rocznie, przez 1167 jednostek rocznie... Jednak taki rozmiar statków nie jest zbyt często spotykany co oznacza, że po rzece Elbląg będzie śmigało przynajmniej 2000 jednostek rocznie, by mogła się ziścić bajka o 3,5 mln ton przeładunku. Wejdźmy w wodę po kolana... Parking dla TiRów obsłuży 6 jednostek dziennie pracując w ruchu ciągłym 365 dni w roku 24 h na dobę. TO JEST CAŁKOWICIE REALNE... ! Nie widzę przeszkód, powiedział ślepy koń przed Wielką Pardubicką... Jak długo jeszcze elblążanie będą okłamywani, że parking dla TiRów ma szanse na pracę z BAJKOWYMI parametrami, którymi dzisiaj karmi się elblążan ?

GłębokaMyśl

Anuluj