UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Tak, to zdecydowanie najlepszy klub ale często dziwnie ignorowany i niezauważany przez pewnych urzędników, a nawet elbląskich dziennikarzy. Brawo portEl
Tak, to zdecydowanie najlepszy klub ale często dziwnie ignorowany i niezauważany przez pewnych urzędników, a nawet elbląskich dziennikarzy. Brawo portEl