UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Tak, to zdecydowanie najlepszy klub ale często dziwnie ignorowany i niezauważany przez pewnych urzędników, a nawet elbląskich dziennikarzy. Brawo portEl


Anuluj