Te cacko inzynieryjne na A8 za bramką to mozna zostawić i lepiej zbudować gdzieś nowe trybunyUnion E.
Te cacko inzynieryjne na A8 za bramką to mozna zostawić i lepiej zbudować gdzieś nowe trybuny