UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Marcin40 - Dlaczego grzecznosciowo. Polecam Ci jednak przeczytac te wypowiedz i dopiero sie wypowiadac. Poza tym chyba nie znasz realiow portu elblaskeigo, skoro piszesz ze ruch odbywa sie kanalem jagiellonskim.
Ferdek.Schichau