UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Marcin40 - Dlaczego grzecznosciowo. Polecam Ci jednak przeczytac te wypowiedz i dopiero sie wypowiadac. Poza tym chyba nie znasz realiow portu elblaskeigo, skoro piszesz ze ruch odbywa sie kanalem jagiellonskim.

Ferdek.Schichau

Anuluj